Zapisy na kursy angielskiego dla dzieci 6-13 lat do szkoły MÓWISZ-MASZ

W Mówisz-Masz Twoje Dziecko nauczy się mówić po angielsku nawet trzy razy szybciej!
Nasza właścicielka pozna i zaplanuje Jego rozwój językowy.
Nie jesteśmy sieciówką! U nas nikt nie jest anonimowy!
W ramach naszej autorskiej metody nauki YOU WANT IT – YOU GET IT!
Twoje dziecko znajdzie się pod opieką dwóch lektorów: polsko- i angielskojęzycznego.
Dzięki temu błyskawicznie oswoi się z językiem.

PRZEKONAJ SIĘ JAK SZYBKO ZASKOCZY CIĘ SWOJĄ ŚMIAŁOŚCIĄ DO MÓWIENIA PO ANGIELSKU!

CO NAS WYRÓŻNIA

YOU WANT IT – YOU GET IT!

Uczymy autorską metodą YOU WANT IT – YOU GET IT!, która pozwala oswoić się z językiem angielskim i zacząć mówić. Oto w jaki sposób zadbamy o przyszłość Twojego Dziecka:

BARDZO MAŁE GRUPY

NAWET 3X SZYBSZA NAUKA!

4-6 osób to idealna ilość, aby lektor był skoncentrowany na Twoim Dziecku jak podczas zajęć indywidualnych przy równoczesnym, pobudzającym do mówienia kontakcie z rówieśnikami.

SYSTEM DUALNY

TWOJE DZIECKO OSWI SIĘ I OSŁUCHA
Z ŻYWYM JĘZYKIEM

Większość naszych grup ma dwóch lektorów: polsko- oraz angielskojęzycznego. Twoje Dziecko nawiąże kontakt z cudzoziemcami i  po prostu oswoi się z językiem.

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

NIE CZEKASZ NA DZWONEK!

Nauka nie tylko w oparciu o podręcznik! U nas to gry i zabawy językowe, warsztaty i… wspólne wyjścia na pizzę! Nasi uczniowie nie czekają na dzwonek. Uczymy angażując wszystkie zmysły!

/

NAUKA PO SĄSIEDZKU!

JESTEŚMY OBOK CIEBIE

Masz do nas rzut beretem! Oszczędzasz czas na dojazdy, a Twoje dziecko jest bezpieczne i uczy się z osobami, które zna.

SPÓJNY PLAN NAUKI

TWOJA SPOKOJNA GŁOWA

Nasze zajęcia uzupełniają program szkolny. Twoje Dziecko nie tylko nadrobi zaległości, ale i wybiegnie mocno do przodu! Średnia z  tegoroczengo egzaminu ósmoklasisty  naszych Uczniów to prawie 96%!

CIĄGŁOŚĆ NAUKI

UCZYMY CAŁE POKOLENIA

W tym samym, przyjaznym gronie Twoje Dziecko może przejść wszystkie szczeble nauki! Jesteśmy dumni z tego, że uczymy nawet dzieci naszych absolwentów!

TO CI SIĘ SPODOBA

ANGIELSKI BLISKO CIEBIE

SKRACAMY DYSTANS!

NIE JESTEŚ ANONIMOWY

U nas nie odbijesz się od sekretariatu! Nasza właścicielka zna i planuje naukę oraz ścieżkę rozwoju językowego dla wszystkich uczniów. Zna też każdego rodzica i kursanta. Masz z nią bezpośredni kontakt!

h

KAWA NA ŁAWĘ

PRZEJRZYSTA POLITYKA

Wiesz za co płacisz! Nie mamy ukrytych opłat. Do tego umowa, którą podpisujemy jest prosta, jasna, bez kruczków, do przeczytania w trzy minuty! Marzymy, aby uczyć Dzieci Twoich Dzieci więc dbamy o dobre relacje.

MASZ KONTROLĘ

ONLINE, TEL., OSOBIŚCIE

Używamy uznanej, prostej w obsłudze platformy Kivo wspomagającej kontrolę postępów nauki. Masz pełną kontrolę online nad postępami Twojego Dziecka. Jeśli coś nie jest jasne możesz po prostu do nas zadzwonić.

WYNIKI MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE!

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Uwielbiamy koniec roku szkolnego i czas po egzaminach. To wtedy dowiadujemy się co wspólnie udało się nam osiągnąć! Oto przykładowe, tegoroczne, wiadomości od rodziców naszych uczniów: 

CO MÓWIĄ O NAS RODZICE I UCZNIOWIE

ZA CO NAS CHWALĄ

Przed tegoroczną rekrutacją poprosiliśmy naszych Uczniów i ich Rodziców, aby powiedzieli za co nas cenią. Niektórzy zgodzili się nawet wystąpić przed… kamerą! Dziękujemy! Oto REALNE opinie na temat Mówisz-Masz:

Serdecznie polecam! Doskonała szkoła,którą tworzą ludzie naprawdę lubiący to co robią. Syn uczęszcza na zajęcia 4 lata, mówi bardzo dobrze po angielsku, uzyskał wynik z egzaminu ósmoklasisty 95%. Nauczyciele anglojęzyczni, co bardzo mobilizuje do mówienia i jest bardzo dobre do zrozumienia akcentu. Bardzo małe grupy sprawiają wrażenie prawie indywidualnych zajęć, dzieci mają okszję mówić często po angielsku, a przecież oto nam wszystkim chodzi. Dziękujemy „Mówisz-Masz”. Dziękujęmy Pani Anno!

Liliia

mama ucznia "Mówisz-Masz"

Bardzo dziękuję! Moja córeczka jest zachwycona z zajęć języka angielskiego u państwa. Życzę wszystkiego najlepszego i oczywiście zobaczymy się w następnym roku. Pozdrawiam!

Maria

mama uczennicy "Mówisz-Masz"

Bardzo polecam to miejsce wszystkim dzieciakom! Moje pociechy chodzą tam już dwa lata. Dzięki tej szkole polubiły angielski. Znalazły zachętę i motywację do nauki i jednocześnie zrobiły znaczące postępy. Praca jest w małych grupach, terminy są dopasowane do planów lekcji. W tym roku była też opcja zdalnego uczestniczenia przez „Zoom”. Podręczniki są ciekawe dla dzieci, nieprzeładowane gramatyką. Dzieci uczą się swobodnie komunikować i robią to z radością. Warto spróbować!

Maria

mama 2 uczennic w "Mówisz-Masz"

Do szkoły zapisali mnie rodzice, abym dobrze zdała maturę. Ja niespecjalnie chciałam chodzić po szkole do kolejnej szkoły. Motywacja pojawiła się dopiero jak wyjechałam na wakacje do Egiptu. Angielski był potrzebny tam praktycznie cały czas. (…) Od tamtej pory minęło parę lat. W Mówisz-Masz uczę się już 7 lat. Polecam, bo w sumie nigdzie nie znalazłam mniejszych grup. Mam zajęcia nie tylko z p. Anią, którą uwielbiam, ale także z native speakerem. Lubię jak jest multimedialnie i nowocześnie. A tutaj tak jest!

Agnieszka

z Mówisz-Masz "od zawsze"

Uczęszczam do Mówisz-Masz od 8 miesięcy. (…) Według mnie największą zaletą szkoły jest podejście indywidualne do danej osoby. (…) Angielskiego używam w pracy oraz w podróżach zagranicznych. Polecam każdemu kto chce się faktycznie nauczyć języka, albo przynajmniej spróbować!

Iza

od 8 miesięcy w Mówisz-Masz

Mam dwóch synów, którzy uczą sie i uczyli w tej szkole. Mój starszy syn mówi perfekcyjnie nie tylko po angielsku, ale i po amerykańsku, jeździ na międzynarodowe obozy i w ogóle nie ma problemu z dogadaniem się z innymi uczestnikami. Młodszy nadal chodzi na zajęcia, uwielbia swoich nauczycieli i chłonie język jak gąbka, chociaż nie przyswaja tak szybko wiedzy jak mój starszy syn. Ogromną zaletą tej szkoły jest to, że nauczyciele stawiają mocny nacisk na rozmowę (są pedagodzy, którzy nie mówią po polsku w ogóle) co dla mnie jest priorytetem. Śmiało mogę powiedzieć, że jest to najlepsza szkoła angielskiego na Targówku 🙂

Adam

tata uczniów "Mówisz-Masz"

KTO ZA TYM STOI?

Mówisz-Masz założyła doświadczona lektorka angielskiego, która dobrze poznała braki szkół państwowych, ale i niedoskonałości prywatnych molochów. Szlify językowe zdobywała nie tylko w ławach uniwersyteckich ale także podczas wieloletniego pobytu w Wielkiej Brytanii. To na Wyspach zafascynowała się małymi, elitarnymi szkołami, w których żaden uczeń nie jest anonimowy, a nauczyciel to ktoś więcej niż tylko zimny profesjonalista…

razy szybsza nauka!

% to średnia z egzaminów

lat doświadczenia

native speaker i polski lektor

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ DZIŚ!

Pierwszy tydzień zajęć jest PRÓBNY i nie zobowiązuje do dalszej kontynuacji. W jego trakcie możesz rozwiązać umowę! Sprawdź jak bardzo Twojemu dziecku spodobają się zajęcia!

 

Klikając WYŚLIJ zgadzasz się na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych przez upoważanionego pracownika szkoły Mówisz-Masz w celu umożliwienia nam skontaktowania się z Tobą w związku z prowadzonymi zapisami do naszej szkoły języka angielskiego. Twoich danych NIE będziemy przetwarzać w innym celu niż podany. W każdej chwili możesz zarządać usunięcia Twoich danych: kursy@mowisz-masz.pl

MAIL

kursy@mowisz-masz.pl

TELEFON

663 741 860

ADRES

ul. Remiszewska 1
03-550 Warszawa, Targówek