Zapisy na kursy angielskiego dla młodzieży i dorosłych
do szkoły MÓWISZ-MASZ

W Mówisz-Masz nauczysz się mówić po angielsku nawet trzy razy szybciej!
Nasza właścicielka pozna Cię i zaplanuje Twój rozwój językowy.
Nie jesteśmy sieciówką! U nas nikt nie jest anonimowy!
W ramach naszej autorskiej metody nauki YOU WANT IT – YOU GET IT!
znajdziesz się pod opieką dwóch lektorów: polsko- i angielskojęzycznego.
Dzięki temu błyskawicznie oswoisz się z językiem i zaczniesz używać angielskiego
w pracy, na wakacjach, po prostu na co dzień! 

PRZEKONAJ SIĘ JAK SZYBKO ZACZNIESZ SWOBODNIE MÓWIĆ PO ANGIELSKU!

CO NAS WYRÓŻNIA

YOU WANT IT – YOU GET IT!

Uczymy autorską metodą YOU WANT IT – YOU GET IT!, która pozwoli Ci się oswoić z językiem angielskim i zacząć mówić. Po prostu! Oto w jaki sposób zadbamy o Twoją przyszłość:

BARDZO MAŁE GRUPY

NAWET 3X SZYBSZA NAUKA!

4-6 osób to idealna ilość, aby lektor był na Tobie skoncentrowany jak podczas zajęć indywidualnych przy równoczesnym, pobudzającym do mówienia kontakcie z innymi.

SYSTEM DUALNY

OSWISZ SIĘ I OSŁUCHASZ
Z ŻYWYM JĘZYKIEM

Większość naszych grup ma dwóch lektorów: polsko- oraz angielskojęzycznego. Nawiążesz kontakt z cudzoziemcami i po prostu oswoisz się z językiem.

UROZMAICONA NAUKA

NIE TYLKO PODRĘCZNIK!

Wspomagamy tradycyjne, sprawdzone metody nauki multimedialnymi nowościami. Uczymy angażując wszystkie zmysły! Korzystamy z nowych technologii tam, gdzie to faktycznie pomaga!

/

NAUKA PO SĄSIEDZKU!

JESTEŚMY OBOK CIEBIE

Masz do nas rzut beretem! Oszczędzasz czas na dojazdy.  Wiemy, że jesteś zabiegamy! Godziny zajęć planujemy tak, abyś mógł zadbać z nami o swój rozwój po intensywnym dniu pracy czy studiów. 

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY, MATURALNY CZY NA STUDIA?

JESTEŚMY ELASTYCZNI

Planujesz wyjazd za granicę? Czeka Cię rozmowa o pracę po angielsku, a może egzamin na studiach? Dzięki bardzo małym grupom dostosowujemy program nauki do potrzeb naszych Studentów! 

CIĄGŁOŚĆ NAUKI

UCZYMY CAŁE POKOLENIA

W tym samym, przyjaznym gronie możesz przejść z nami wszystkie szczeble edukacji! Jesteśmy dumni z tego, że uczymy nawet dzieci naszych Absolwentów!

TO CI SIĘ SPODOBA

ANGIELSKI BLISKO CIEBIE

SKRACAMY DYSTANS!

NIE JESTEŚ ANONIMOWY

U nas nie odbijesz się od sekretariatu! Nasza właścicielka zna i planuje naukę oraz ścieżkę rozwoju językowego dla wszystkich Studentów. Masz z nią bezpośredni kontakt!

h

KAWA NA ŁAWĘ

PRZEJRZYSTA POLITYKA

Wiesz za co płacisz! Nie mamy ukrytych opłat. Do tego umowa, którą podpisujemy jest prosta, jasna, bez kruczków, do przeczytania w trzy minuty! Marzymy, aby uczyć Dzieci Twoich Dzieci więc dbamy o dobre relacje.

MASZ KONTROLĘ

ONLINE, TEL., OSOBIŚCIE

Używamy uznanej, prostej w obsłudze platformy Kivo wspomagającej kontrolę postępów nauki. Masz pełną kontrolę online nad swoimi postępami. Jeśli coś nie jest jasne możesz po prostu do nas zadzwonić.

WYNIKI MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE!

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Uwielbiamy koniec roku szkolnego i czas po egzaminach. To wtedy dowiadujemy się co wspólnie udało się nam osiągnąć! Oto przykładowe, tegoroczne, wiadomości od rodziców naszych uczniów: 

CO MÓWIĄ O NAS RODZICE I UCZNIOWIE

ZA CO NAS CHWALĄ

Przed tegoroczną rekrutacją poprosiliśmy naszych Studentów, aby powiedzieli za co nas cenią. Niektórzy zgodzili się nawet wystąpić przed… kamerą! Dziękujemy! Oto REALNE opinie na temat Mówisz-Masz:

(…) Znać gramatykę i ogólnie teorię, a mówić, myśleć i „żyć” po angielsku to dwie różne sprawy. Z gramatyką poradziłam sobie sama. Z mówieniem, jakimś takim strachem, że nie podołam, poradziłam sobie w szkole /Mówisz-Masz/. (…) Zalety: 1. Mała grupa. 2. Lektor, który mówi TYLKO po angielsku i druga pani, która pewne zawiłości tłumaczy po polsku. Wady: Miałam blisko, ale przeprowadziłam się na Pragę Południe i kawałek do przejechania już jest. Mimo to kontynuuje tam naukę co w sumie może być reklamą (…)

Katarzyna

od prawie dwóch lat w "Mowisz-Masz"

Serdecznie polecam! Doskonała szkoła,którą tworzą ludzie naprawdę lubiący to co robią. Syn uczęszcza na zajęcia 4 lata, mówi bardzo dobrze po angielsku, uzyskał wynik z egzaminu ósmoklasisty 95%. Nauczyciele anglojęzyczni, co bardzo mobilizuje do mówienia i jest bardzo dobre do zrozumienia akcentu. Bardzo małe grupy sprawiają wrażenie prawie indywidualnych zajęć, dzieci mają okszję mówić często po angielsku, a przecież oto nam wszystkim chodzi. Dziękujemy „Mówisz-Masz”. Dziękujęmy Pani Anno!

Liliia

mama ucznia "Mówisz-Masz"

Bardzo dziękuję! Moja córeczka jest zachwycona z zajęć języka angielskiego u państwa. Życzę wszystkiego najlepszego i oczywiście zobaczymy się w następnym roku. Pozdrawiam!

Maria

mama uczennicy "Mówisz-Masz"

Bardzo polecam to miejsce wszystkim dzieciakom! Moje pociechy chodzą tam już dwa lata. Dzięki tej szkole polubiły angielski. Znalazły zachętę i motywację do nauki i jednocześnie zrobiły znaczące postępy. Praca jest w małych grupach, terminy są dopasowane do planów lekcji. W tym roku była też opcja zdalnego uczestniczenia przez „Zoom”. Podręczniki są ciekawe dla dzieci, nieprzeładowane gramatyką. Dzieci uczą się swobodnie komunikować i robią to z radością. Warto spróbować!

Maria

mama 2 uczennic w "Mówisz-Masz"

Angielskiego używam w pracy zawodowej. Nie od zawsze, ale od awansu tego wymagali. Od czasu do czasu muszę napisać maila, albo porozmawiać na Teamsie. Do tego kilka razy do roku spotkać się twarzą w twarz. Angielskiego uczyłem się na politechnice i wcześniej w szkole. Ale czas swoje robił i wyszedłem z wprawy. (…) W /Mówisz-Masz/ bardzo poprawiłem się w mówieniu. Duża w tym zasługa native speakera! Zajęcia z dwójką lektorów to największa zaleta szkoły! Może jeszcze przesympatyczna Pani właścicielka 🙂

Piotr

od dwóch lat w "Mówisz-Masz"

Krótko to jest OK! Polecam! Angielskiego uczyłem się przez wzgląd na pasję  do gier fabularnych (Dungeons & Dragon).  Międzynarodowe towarzystwo, ludzie wyrozumiali, ALE im lepiej mówisz po angielsku tym WIĘCEJ frajdy z tego wyciągasz. Do tego, wiadomo, dobrze obejrzeć film w oryginalne, nie musieć się gryźć w język na wyjeździe poza PL itp. itd. (…) Szkoła robi dobrą robotę! Świetny patent z dwójką lektorów!

Kamil

od liceum w "Mówisz-Masz"

Mam dwóch synów, którzy uczą sie i uczyli w tej szkole. Mój starszy syn mówi perfekcyjnie nie tylko po angielsku, ale i po amerykańsku, jeździ na międzynarodowe obozy i w ogóle nie ma problemu z dogadaniem się z innymi uczestnikami. Młodszy nadal chodzi na zajęcia, uwielbia swoich nauczycieli i chłonie język jak gąbka, chociaż nie przyswaja tak szybko wiedzy jak mój starszy syn. Ogromną zaletą tej szkoły jest to, że nauczyciele stawiają mocny nacisk na rozmowę (są pedagodzy, którzy nie mówią po polsku w ogóle) co dla mnie jest priorytetem. Śmiało mogę powiedzieć, że jest to najlepsza szkoła angielskiego na Targówku 🙂

Adam

tata uczniów "Mówisz-Masz"

KTO ZA TYM STOI?

Mówisz-Masz założyła doświadczona lektorka angielskiego, która dobrze poznała braki szkół państwowych, ale i niedoskonałości prywatnych molochów. Szlify językowe zdobywała nie tylko w ławach uniwersyteckich ale także podczas wieloletniego pobytu w Wielkiej Brytanii. To na Wyspach zafascynowała się małymi, elitarnymi szkołami, w których żaden uczeń nie jest anonimowy, a nauczyciel to ktoś więcej niż tylko zimny profesjonalista…

razy szybsza nauka!

% to średnia z egzaminów

lat doświadczenia

native speaker i polski lektor

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Pierwszy tydzień zajęć jest PRÓBNY i nie zobowiązuje do dalszej kontynuacji. W jego trakcie możesz rozwiązać umowę! Sprawdź jak bardzo spodobają Ci się zajęcia!

 

Klikając WYŚLIJ zgadzasz się na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych przez upoważanionego pracownika szkoły Mówisz-Masz w celu umożliwienia nam skontaktowania się z Tobą w związku z prowadzonymi zapisami do naszej szkoły języka angielskiego. Twoich danych NIE będziemy przetwarzać w innym celu niż podany. W każdej chwili możesz zarządać usunięcia Twoich danych: kursy@mowisz-masz.pl

MAIL

kursy@mowisz-masz.pl

TELEFON

663 741 860

ADRES

ul. Remiszewska 1
03-550 Warszawa, Targówek