Czekamy na Ciebie!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Napisz do nas

9 + 9 =

Szybki kontakt

Pod komórką i mailem czekamy na Twoje pytania cały czas! Pod telefonem stacjonarnym jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach pracy sekretariatu.

stacjonarny: (22) 679-55-33 komórkowy: 663-741-860
e-mail: kursy@mowisz-masz.pl

WPADNIJ DO NAS
Adres: ul. Remiszewska 1,

03-550 Warszawa, Targówek

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2023/2024

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 😊

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ:

663 741 860 

lub NAPISZ:

kursy@mowisz-masz.pl

UWAGA. Skorzystanie z formularza kontaktowego i/lub wysłanie maila na adres kontaktowy szkoły oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu udzielenia Ci niezbędnych informacji dotyczących tylko i wyłącznie interesujących Cię kwestii (np. wskazanych w polu „Wiadomość”).

Znajdujący się na stronie formularz pozwala wygodnie wysłać maila na adres kursy@mowisz-masz.pl. Wiadomość możesz także wysłać nam bezpośrednio – z pominięciem formularza, na podany wyżej mail.

Dostęp do Twojej wiadomości będzie posiadał jedynie Administrator Danych Osobowych i upoważnione przez niego osoby będące pracownikami Mówisz-Masz.pl (np. pracownik sekretariatu). Nigdy nie udostępniamy Twoich danych osobom postronnym. Nie rozsyłamy spamu. Nie wysyłamy niechcianych wiadomości marketingowych. Usługę poczty zapewnia naszej szkole firma Home.pl (https://home.pl/). W razie pytań dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem iodo@mowisz-masz.pl