Dołącz do nas!

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2023/2024

ZAPRASZAMY

 

$

1. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

WPADNIJ DO NAS OSOBIŚCIE: ul. Remiszewska 1 (Targówek) ZADZWOŃ: (22) 679-55-33 | 663-741-860 NAPISZ (ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE): kursy@mowisz-masz.pl

$

2. SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM

Wypełnij test kwalifikujący na odpowiedni poziom zaawansowania w NASZEJ SIEDZIBIE albo ONLINE (tylko język angielski – tutaj). Jeśli nigdy nie uczyłeś się danego języka nie musisz rozwiązywać testu.

$

3. POROZMAWIAJ Z METODYKIEM

Umów się na rozmowę z naszym metodykiem, który jeszcze precyzyjniej określi Twój poziom znajomości języka oraz Twoje oczekiwania. Przygotujemy Twój indywidualny plan rozwoju oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

PRZEKONAJ SIĘ O NASZEJ JAKOŚCI!

$

4. ZACZNIJ SIĘ UCZYĆ

Sprawdź, który z naszych lektorów najbardziej Ci odpowiada i zdecyduj, w której grupie czujesz się najlepiej. W Mówisz-Masz nie kupujesz kota w worku. Bez żadnych zobowiązań możesz zrezygnować z nauki po pierwszym tygodniu!

$

5. OPŁAĆ KURS

Opłatę za kurs możemy rozłożyć na raty (bez prowizji, ukrytych kosztów ani pośrednictwa banku) Jeśli zapłacisz za cały rok nauki z góry podziękujemy Ci dodatkową zniżką! Koszt zajęć możesz obniżyć korzystając z rabatów, które się sumują (szczegóły tutaj).

$

6. ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI

Stale będziemy monitorować Twoje postępy i poziom satysfakcji z zajęć (m.in. regularnie przeprowadzamy anonimowe ankiety) Pomocą będą Ci służyć nasi lektorzy, metodycy i sekretariat.