Szanujemy Twój czas!

Gwarantujemy indywidualne podejście do Twoich potrzeb! Precyzyjnie ocenimy Twój poziom zaawansowania. Nasz metodyk rozpisze z Tobą program nauki skoncentrowany na poprawieniu Twoich słabych stron.

w

Z nami zaczniesz mówić!

Dobrze sobie radzisz z gramatyką ale masz problemy z mówieniem? Dobierzemy dla Ciebie lektora, który przynajmniej kilka miesięcy pracował w Wielkiej Brytanii. Będzie prowokował swobodną rozmowę. Zajęcia wzbogaci elementami naszej autorskiej metody komunikatywnej, obficie będzie korzystał z materiałów multimedialnych itd. Zadbamy oto, abyś trafił do małej grupy, w której będziesz mógł się poczuć swobodnie.

Z nami zdasz wszystkie egzaminy!

Uczysz się języka angielskiego pod kątem egzaminu dojrzałości? Świetnie trafiłeś! Większość naszych nauczycieli to wieloletni egzaminatorzy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, którzy maturę pomogli zdać setkom swoich uczniów!

Twoje potrzeby w centrum zainteresowania!

Bez żadnych zobowiązań będziesz mógł sprawdzić, który z naszych lektorów najbardziej Ci odpowiada i zdecydować, w której grupie czujesz się najlepiej (przez pierwszy tydzień uczysz się bez żadnych zobowiązań!) Regularnie będziemy Cię prosić o anonimową ocenę naszej kadry i komfortu nauki!

Swoje uwagi możesz zgłaszać w bezpośredniej rozmowie z metodykiem (do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu: 663 741 860) Mamy świadomość Twojego zabiegania. Dlatego elastycznie dostosowujemy dni i godziny naszych zajęć. Coś Ci wypadło? Nie możesz przyjść na lekcje? Daj nam znać odpowiednio wcześnie a zajęcia indywidualne odrobisz – bez dodatkowych kosztów – w innym terminie.