KURS MATURALNY 2023/2024

Celem naszego kursu maturalnego jest rzetelne przygotowanie do jednego z najważniejszych egzaminów w Twoim życiu. Dzięki naszym zajęciom przełamiesz swoje bariery w mówieniu oraz poszerzysz zakres znajomości słownictwa, niezbędnego do zdania matury. Program zajęć w naszej szkole jest w 100 proc. zgodny z wytycznymi Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej (OKE).

Pod okiem doświadczonych lektorów poznasz i przećwiczysz strategie egzaminacyjne. Ponieważ wśród naszych nauczycieli są specjaliści od lat przeprowadzający egzaminy maturalne, z pierwszej ręki dowiesz się na co zwracać szczególną uwagę. Wyjaśnimy Ci jak rozwinąć wypowiedź na egzaminie ustnym, skutecznie argumentować swoje racje, poprawnie skonstruować wypowiedź pisemną.

W przyjaznej atmosferze odbędziesz szereg próbnych egzaminów ustnych i pisemnych. Ocenimy je tak, jak na prawdziwej maturze. Od razu poprawimy także ewentualne błędy.

ZAPRASZAMY NA KURS:

PODCZAS KURSU MATURALNEGO:

N

spędzisz czas w sposób pożyteczny, który zaprocentuje w przyszłości

A

do kwietnia opanujesz cały materiał potrzebny do zdania egzaminu

powtórzysz i skutecznie utrwalisz najważniejsze zwroty i konstrukcje gramatyczne

przećwiczysz różne strategie egzaminacyjne i nauczysz się zawierać w swoich wypowiedziach ustnych wszystkie niezbędne informacje punktowane na egzaminie