Elastyczna oferta dla Klientów Firmowych i Instytucji

Szkolenie z brytyjską duszą!

„Mówisz Masz” to kameralna szkoła językowa wzorowana na małych brytyjskich placówkach edukacyjnych. Nasze kursy to owoc wieloletniej praktyki założycielki szkoły, która na Wyspach prowadziła szkolenia zarówno dla pojedynczych Klientów jak i całych grup pracowników. Brytyjskie doświadczenia zaszczepiamy na polskim rynku usług edukacyjnych od 2008 roku. Zatrudniamy lektorów, którzy oprócz formalnego wykształcenia mogą się pochwalić praktycznymi umiejętnościami językowymi potwierdzonymi pracą i edukacją w krajach anglojęzycznych.

Oferta zawsze skrojona na miarę!

Nie ma dla nas firm zbyt małych lub zbyt dużych. Nasza oferta jest zawsze skrojona na miarę Twoich potrzeb. Szkolimy zarówno osoby, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą jak i pracowników korporacji. Wśród naszych Klientów mamy osoby, którym komunikatywny angielski był potrzeby, aby oferować usługi remontowe za granicą (m.in. w Irlandii, Szkocji oraz Szwecji) ale także pracowników sektora bankowego, którzy chcieli nabrać praktyki w posługiwaniu się językiem wysoce specjalistycznym.

Angielska jakość, polskie ceny

Najlepszy marketing to ten szeptany! Nie wydajemy pieniędzy na drogie kampanie reklamowe. Inwestujemy w zadowolenie naszych Klientów, którzy od lat chętnie polecają nas innym. Siedziba naszej szkoły mieści się poza ścisłym centrum stolicy. M.in. dzięki temu możemy zaoferować świetny stosunek ceny naszych kursów do ich jakości. Równocześnie jesteśmy na tyle blisko, aby nasi lektorzy mogli szybko dojechać do Twojej firmy lub abyś Ty mógł odwiedzić nas!

Oferujemy wszystkie poszukiwane na rynku typy kursów!

Nasze kursy dostarczają praktycznej wiedzy językowej, poszerzają znajomość terminologii i zagadnień przydatnych w pracy. Uczymy prowadzenia swobodnych rozmów biznesowych w języku obcym (negocjowanie, przygotowywanie i wygłaszanie prezentacji, uczestniczenie w rozmowie kwalifikacyjnej) a także rozumienia i pisania tekstów branżowych (raportów, korespondencji). Mamy duże doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe w biznesie (m.in. LCCI EFB Level 3 oraz Level 4) W stałej ofercie posiadamy szereg popularnych kursów poszukiwanych na rynku:

General Language

Ogólny, wszechstronny kurs angielskiego ze szczególnym nastawieniem na umiejętność swobodnej komunikacji w codziennych sytuacjach. Polecany m.in. dla osób, które planują wyjazd i poszukiwanie pracy w krajach anglojęzycznych. Doskonały dla osób, których obowiązki zawodowe nie wymagają specjalistycznego słownictwa ale ogólnej ogłady językowej. Umiejętności, które zdobędziesz podczas nauki przydadzą się w pracy ale również podczas zagranicznych wakacji.

Language for Business & for Business Examinations

Ogólny, wszechstronny kurs języka biznesowego ze szczególnym nastawieniem na umiejętność swobodnej komunikacji przy okazji wykonywania obowiązków służbowych. Doskonały dla osób, które radzą sobie z codziennym językiem angielskim i chcą nabrać biegłości w zagadnieniach przydatnych podczas szukania i wykonywania pracy w międzynarodowych firmach w Polsce oraz zagranicą.

Language for Specific Purposes

Kurs języka specjalistycznego nastawiony na umiejętność praktycznej komunikacji w konkretniej dziedzinie (np. medycynie, prawie itp.)

Language for Examinations

Kurs przygotowujący do wybranego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (Cambridge, BEC, TELC, LCCI)

W Mówisz-Masz nabierzesz pewności siebie w swobodnym posługiwaniu się językiem obcym!

Nasza oferta zawsze zawiera:

N

analizę potrzeb w celu opracowania indywidualnego programu nauczania

N

testy oraz rozmowy kwalifikacyjne badające znajomość języka obcego Słuchaczy kursu

N

nowoczesne materiały dydaktyczne renomowanych firm szkoleniowych

N

dodatkowe autorskie materiały dydaktyczne przygotowane na potrzeby danej grupy

N

przeprowadzenie szkolenia przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lektorską

N

stałe monitorowanie procesu nauczania i postępów Słuchaczy przez metodyka z kilkunastoletnim stażem

N

regularne badanie satysfakcji Słuchaczy z kursu

N

szczegółowe raporty podsumowujące szkolenie, dyplomy i zaświadczenia

Zajęcia prowadzimy w siedzibie Państwa Firmy lub w salach naszej szkoły